Абонементні групи

Графік роботи керівників абонементних груп залів боксу, ЛФК, сухого плавання, важкої атлетики на 2019-2020 навчальний рік
П.І.Б.Види спортуДніГодиниЗали
1Хачикян Сергій Суренович
068-700-56-91
БоксВт., Чт., Сб.19.00-20.30Зал боксу
2Шахнович Борис Сергійович
063-954-63-02
БоксПн., Ср., Пт.19.00-20.30Зал боксу
3Дубіцький Павло Іванович
093-927-25-07
Тхеквон-доПн., Ср, Пт.
Вт., Чт., Сб
17.30-19.00
19.00-20.30
Зал боксу
Вт., Чт.,
Сб.
19.00-20.30
17.30-19.00
19.00-20.30
Зал ЛФК
4Олійник Віталій Володимирович
067-770-13-30,
099-255-24-44
Тхеквон-доВт., Чт.17.30-19.00Зал ЛФК
5Агеєв Павло
Миколайович
067-444-19-37
ДзюдоПн., Ср., Пт., Сб.17.30-19.00
15.00-16.30
Зал боксу
6Репко Олексій Олегович
067-502-71-93
КаратеВт., Чт.16.30-18.00
18.00-19.30
19.30-21.00
Зал сухого
плавання
Пн., Ср., Пт.19.30-21.00
Сб.14.00-15.30
15.30-17.00
17.00-18.30
18.30-20.00
Нд.09.00-10.30
10.30-12.00
12.00-13.30
13.30-15.00
7Дмитрієв Денис Михайлович
063-630-16-20
ДзюдоПн.,Ср., Пт.17.30-19.00-
молодша група
19.00-20.30-доросла група
Зал боксу
Нд.11.00-12.30Зал боксу
8Крилов Анатолій Геннадійович
096-687-87-39
АтлетизмПн.,Ср.,Пт.16.00-17.30
17.30-19.00
Зал важкої
атлетики
9Соболенко Андрій
Ілліч
067-503-37-22
Важка атлекикаПн.,Ср., Пт.16.00-17.30
17.30-19.00
19.00-20.30
Зал важкої атлетики
10Козлов Денис Сергійович
093-416-09-14
Таеквон-доПн.,Ср.,Пт.
Вт., Чт., Сб
17.30-19.00
19.00-20.30
Зал боксу
Вт., Чт.19.00-20.30Зал ЛФК
Сб.17.30-19.00
19.00-20.30
Зал ЛФК
11Чиченьова Оксана Миколаївна
097-994-43-59
Настільний тенісВт, Чт.17.30-19.00Зал ЛФК
Графік роботи керівників абонементних груп плавального та навчального басейнів на 2019-2020 навчальний рік
П. І. Б.Види спортуДніГодиниНазва басейну
1Хижняк Микола
Миколайович
067-730-75-98
Навчальне плаванняВт., Чт.,18.15-19.15Навчальний басейн
Сб.15.15-16.15
16.15-17.15
Навчальний басейн
Вт., Чт.19.15-20.15Великий басейн
Сб.17.15-18.15Великий басейн
2Шубський Володимир Іванович
067-731-69-73
Навчальне плаванняПн., Ср., Пт.15.15-16.15
16.15-17.15
17.15-18.15
18.15-19.15
19.15-20.15
Навчальний басейн
Пн.,Ср., Пт.20.15-21.15Великий басейн
3Смірнов Костянтин Миколайович

063-680-98-43
Навчальне плаванняВт., Чт. 15.15-16.15
16.15- 17.15,
17.15-18.15,
18.15-19.15.
Навчальний басейн
Сб.14.30-15.30,
15.30-16.30
Навчальний басейн
Сб.13.30-14.30Великий басейн
4Тананай Андрій Володимирович
067-949-90-21
Навчальне плаванняВт., Чт.15.15-16.15,
16.15-17.15,
17.15-18.15,
18.15-19.15
Навчальний басейн
Сб.13.15-14.15,
15.15-16.15
Навчальний басейн
Вт., Чт.19.15-20.15Великий басейн
Сб.09.00-10.00
10.00-11.00
11.00-12.00
12.00-13.00
16.00.17.00
17.00-18.00
Великий басейн
5Колесник Віталій
Васильович
050-503-53-19
Навчальне плаванняПн., Ср., Пт.15.15-16.15
16.15-17.15
17.15-18.15
18.15-19.15
19.15-20.15
Навчальний басейн
Пн.,Ср.,Пт.20.15-21.15Великий басейн
6Зубков Максим
Михайлович
067-262-57-35
Навчальне плаванняВт., Чт.15.15-16.15
16.15-17.15
17.15-18.15
18.15-19.15
Навчальний басейн
Сб.09.15-10.15
11.15-12.15
13.15-14.15
Нд.09.00-10.00
10.00-11.00
Вт., Чт.19.15-20.15Великий басейн
Сб.10.15-11.15
12.15-13.15
7Перепелиця Олександр Миколайович
067-235-19-12
Великий басейнПн., Ср., Пт.19.00-20.00
20.00-21.00
Великий
басейн
Нд.14.00-15.00
8Зуєв Сергій
Валентинович
050-588-90-67
Підводне, навчальне, плавання
(дайвінг)
Пн. – Сб.10.00-11.00
11.00-12.00
12.00-13.00
13.00-14.00
14.00-15.00
15.00-16.00
16.00-17.00
17.00-18.00
19.00-20.00
20.00-21.00
Великий
басейн
Нд.10.00-11.00
11.00-12.00
12.00-13.00
13.00-14.00
14.00-15.00
15.00-16.00
9Литвинюк Раїса Миколаївна
096-618-38-61
Навчальне плаванняЧт.19.15-20.15Навчальний
басейн
Сб.16.15-17.15
Нд.10.00-11.00
10Руденко Галина
Андріївна
067-262-55-28
Навчальне плаванняСб.14.30-15.30Навчальний
Басейн
Нд.09.00-10.00
10.00-11.00
Вт., Чт.18.00-19.00Плавальний басейн
Сб.12.00-13.00
Нд.10.00-11.00
11.00-12.00
АквааеробікаВт., Чт.19.00-20.00Плавальний басейн
Сб.11.00-12.00
11Цілувальников Олексій Сергійович
067-337-40-72
Навчальне плаванняПн., Ср., Пт.17.30-18.30
18.30-19.30

Діти з ураженням опорно-рухового апарату,
тяжкими вадами зору, стан яких дозволяє займатися спортом.
Плавальний
басейн
12Лагутенко Раїса Юріївна
096-459-24-84
Навчальне плаванняПн., Ср., Пт. 17.30-18.30
18.30-19.30

Діти з ураженням опорно-рухового апарату,
тяжкими вадами зору, стан яких дозволяє займатися спортом.
Плавальний басейн
13Ткачук Олексій Юрійович
067-240-03-97
Навчальне плаванняПн., Ср., Пт.19.00-20.00Плавальний басейн
14Щербаков Олександр Миколайович
098-287-17-50
Навчальне плаванняПн., Ср., Пт.17.45-18.45Плавальний басейн
Вт., Чт.18.00-19.00
15Качалов Олександр Юрійович
067-743-69-48
Навчальне плаванняПн., Ср., Пт.15.30-16.30
18.00-19.00
Плавальний басейн
Вт., Чт.15.30-16.30
16Орленко Наталія Анатоліївна
067-176-51-32
Навчальне плаванняПн., Ср., Пт.17.30-18.15
18.15-19.00
19.00-20.00
Плавальний басейн
17Работюк Вадим Андрійович
068-030-35-07
Навчальне плаванняПн., Ср., Пт.07.00-08.00
08.30-09.30
Плавальний басейн